• орхідея на підвіконні

Вампір або цілитель

Ще за 500 років до нашої ери Конфуцій вже захоплювався цими квітками й називав їх королевами запашних рослин. Він порівнював їх із прекрасними людьми, перебувати серед яких – велике щастя.

Деякі люди вважають орхідею рослиною-вампіром. Це не зовсім так. Так, вони поглинають енергію, але тільки погану. Орхідея дуже активна, і пік активності припадає на нічний час, тому її не рекомендують тримати на підвіконні спальні.

Орхідею можна назвати цілителькою, адже вона здатна гармонізувати розладнану енергетику, приводити в порядок думки й заново відкривати жагу до життя.

Якщо навалилася втома, поставте на вікно червону орхідею. Жовта орхідея допоможе в творчості. Білі орхідеї допомагають розрядити напружену обстановку. До речі, якщо орхідеї стали в’янути і хворіти – це явний сигнал, що в будинку назріває серйозна криза.

Кажуть, що висушені пелюстки орхідей, додані в чай, можуть послужити приворотним зіллям. Стверджувати, що це правда, не стану – не пробувала, але є цікава легенда про цю квітку. Китайський імператор Ши Котеі довгі роки залишався бездітним. І ось одного разу приїжджий лікар рекомендував внести в покої імператриці орхідею. Через деякий час орхідея викинула 13 потужних квітконосів і, уявіть собі, в цей же час дружина імператора завагітніла першим із 13 вінценосних немовлят.

Даша ДАЧНИЦЯ

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *