Вадим Нестеренко провів низку зустрічей із мешканцями сільської місцевості

Народний депутат Вадим Нестеренко продовжує зустрічі з жителями 38-го виборчого округу. Минулого тижня нардеп відвідав Юр’ївський район i зустрівся з мешканцям сіл Новоіванівське, Сергіївка, Вербуватiвка та жителями самого райцентру. Також Вадим Нестеренко побував на випускному вечорі в Варварівськой школі та прівітав її випускників, їхніх батьків i педагогiв.

Примирення. Поки ще в бетонi…

А розпочався візит нардепа на Юр’ївщину з неординарної нині навіть для великих міст події – відкриття в селi Новоіванівському монумента «Примирення».

Ідея та фінансування зведення скульптурної композиції належить Леоніду Васильовичу Гудожнику, депутату обласної ради п’яти скликань, директору фермерського господарства «МЮД», меценату і, нарешті, з недавнього часу – довіреній особі кандидата в народні депутати Вадима Нестеренка.

Місце для пам’ятника обрано не випадково – там, на околиці села були поховані 29 радянських, 32 німецьких і 5 румунських солдатів і офіцерів, загиблих в роки Великої Вітчизняної війни під час взяття або звільнення Новоіванівського.

Скульптурна композиція «Примирення» символічно представляє собою застигле рукостискання на тлі уткнутих в землю багнетів від гвинтівок. Не випадково і відкриття пам’ятника приурочили до чергової річниці початку Великої Вітчизняної війни, тому в промовах присутніх на відкритті почесних гостей і господарів заходу звучали слова про довгоочікуваний мир, взаєморозуміння, толерантність.

Почесне право відкриття монумента було надано народному депутату Вадиму Нестеренку та депутату облради Леоніду Гудожнику, які поклали до підніжжя пам’ятника кошик квітів.

Чудовий випускний у Варварівці

Навіть бувалий нардеп, який відвідав не один подібний захід, був приємно вражений високою організацією, феєричним сценарієм, вишуканим вбранням красунь-випускниць і строгими костюмами їхніх однокласників – взагалі надзвичайно професійним проведенням випускного в невеликій школі сільської глибинки. Про що Вадим Нестеренко прямо сказав на початку свого привітання вісьмом випускникам Варварівської школи. Побажав їм витримки, стійкості в подоланні вже дорослих проблем і щастя. Особисто подарував кожному випускнику букет квітів і два величезних торти, спечених за спецзамовленням на 11-му Новомосковському хлібозаводі. Не забув привітати також їхніх батьків і вчителів.

«Зроблено багато, але, нажаль, недостатньо!»

В Юр’ївці та Сергіївцi зустрічі з народним депутатом, як і всюди, викликали великий інтерес. Перед безпосереднім спілкуванням з людьми Вадим Нестеренко озвучив основну мету подібних зустрічей – бажання переконатися в доцільності висунення вдруге своєї кандидатури на позачергові вибори до Верховної Ради. «Я вважаю, що депутат від мажоритарного округу повинен буті позапартійнім самовисуванцем, повинен представляти не партію, а своїх виборців, адже майбутні вибори – це останні для України вибори за мажоритарною системою, тож у подальшому, особливо у сільського виборця, взагалі не буде доступу до депутата. Сьогодні всім нам потрібно з максимальною користю для себе й свого села скористатися наявними можливостями депутата-мажоритарника. Тим більше, що серед 21-го зареєстрованого кандидата від 38-го округу – лише одиниці місцевих, і ті далекі від сподівань наших селян…», – зазначив Вадим Нестеренко.

– За чотири з невеликим роки депутатства мені вдалося залучити на округ понад півтора мільярди гривень. Так, зроблено багато, але, нажаль, недостатньо, тому що майже всі школи, дитсадки, клуби, дороги споруджені у радянський час і вже давно зносилися та потребують капремонту. Якщо ми хочемо розвивати села, якщо ви знову довіритесь мені – я буду продовжувати здобувати для потреб 38-го округу гроші та розв’язувати ці проблеми,- запевнив Вадим Нестеренко.

Нардеп терпляче вислуховує прохання та зауваження, і щодо деяких із них пояснює, що зараз ощадкаси, аптеки, автопідприємства в приватній власності, їхні господарі ніколи не будуть працювати собі в збиток. І ніхто їх до цього не примусить – ні народний депутат, ні навіть Президент.

Що ж стосується ремонту доріг, то ситуація, за твердженням Вадима Нестеренка, така: «Перебуваючи в Києві, я практично не виходжу з кабінетів прем’єра Гройсмана та голови «Укравтодору» Новака. Цей поляк стверджує, що всі виділені на ремонти старих і будівництво нових доріг гроші він віддав в західні області України, а в ваших краях йде війна, мовляв, «не на часі про дороги думати»… Єдине, що мені поки вдалося зробити в цій ситуації – вибити-таки у нього частину коштів на поточний ремонт чотирьох транзитних доріг, що проходять через територію 38-го округу, ремонт яких, згідно із законом, не можна фінансувати з місцевих бюджетів. Шляховики вже приступили до справи, і я обіцяю особисто контролювати хід ремонтних робіт», – запевнив нардеп.

Нестеренко розповів і про те, що є обнадійливий варіант подолання проблеми низьких закупівельних цін на молоко. Суть проблеми в логістиці, тобто, віддаленості молокопереробних підприємств від багатьох населених пунктів на території 38-го округу. Саме тому закупівельники привільно диктують свої ціни. «Вихід один – будувати тут на окрузі свій молокопереробний завод. Я займаюся цією серйозною проблемою, думаю, що до кінця року вже зможу сказати щось більш конкретне», – запевнив Вадим Нестеренко.

Iван ПАВЛОВ

Дослівно

Леонід Гудожник, керiвник ФГ «МЮД»:

«Я дуже давно знаю Вадима Григоровича Нестеренка. Ми навіть разом були депутатами облради. Потім він став депутатом Верховної Ради. Подивіться, скільки позитивних змін сталося на нашому окрузі за час депутатства Нестеренка. Тiльки на Юр’ївщинi завдяки його особистій наполегливості капітально відремонтований дитсадок у Преображенці, а завдяки співпраці з обладміністрацією — виконані капремонт опорної школи й будівництво нового стадіону-красеня. Завдяки втручання нардепа у справу про спробу незаконного захоплення агрофірми Володимира Зоренка, майно повернуто законному власнику, сотні людей знову отримали роботу. Тому напередодні чергових виборів вважаю, що альтернативи Нестеренку на 38-му окрузі на даний момент не існує. Тим більше, що пропоноване депутатство за партійними списками в нинішній Україні — утопія. Тільки мажоритарники від округів. Щоби конкретно щось робили для виборців, як Нестеренко».

Володимир Довбиш, керiвник відділу освіти Варварівської ОТГ:

«Було б у вищому ступені не логічно і навіть убивчо не тільки для Юр’ївського, а й Магдалинівського, Новомосковського районів і міста Новомосковська проголосувати на майбутніх виборах за якогось стороннього варяга. А також за кандидата від популярної партії або пару-трійку Новомосковських висуванців, яких і в очі ніхто не бачив. Не кажучи вже про їхні справи на благо округу. Стільки, скільки для нас зробив Вадим Григорович Нестеренко, не зробив жоден його попередник. А, напевно, й усі разом узяті нардепи-попередники.

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *