Вадим Нестеренко: «Згоден і далі здобувати гроші для потреб 38-го округу і бути його завгоспом»

Більшість виборців підтримує Вадима Нестеренка в його намірі знову балотуватися до Верховної Ради України.

Народний депутат Вадим Нестеренко продовжує зустрічі-звіти з жителями нашого 38-го виборчого округу. В один із днів нардеп в Почино-Софіївці зустрівся з мешканцям сіл Мар’ївка, Жданівка, Оленівка, Крамарка, Поливанівка, Січкареве, а в Личковому – з селянами Бузівки, Ковпаківки, Приорільського, Йосипівки. Також Вадим Нестеренко привітав колектив Магдалинівської центральної районної лікарні з їхнім професійним святом – Днем медичного працівника.

Варто зазначити, що зустрічі з народним депутатом викликають великий інтерес у селян – зали в будинках культури були заповнені, що називається, під зав’язку. Перед безпосереднім спілкуванням з людьми Вадим Григорович озвучив основну мету подібних зустрічей – бажання переконатися в доцільності висунення вдруге своєї кандидатури на позачергові вибори до Верховної Ради України. Вадим Григорович вважає, що депутат від мажоритарного округу повинен бути позапартійним самовисуванцем, повинен представляти не партію, а своїх виборців, адже майбутні вибори – це останні для України вибори за мажоритарною системою, тож у подальшому, особливо у сільського виборця, взагалі не буде доступу до депутата. Сьогодні всім нам потрібно з максимальною користю для себе і свого села скористатися наявними можливостями депутата-мажоритарника.

«За чотири з невеликим роки депутатства, не дивлячись на війну і великі проблеми з економікою країни, мені як справдешньому постачальнику й завгоспу вдалося залучити на округ понад півтора мільярда гривень з бюджетів різних рівнів. Якщо ми хочемо і далі рухатися в цьому напрямку, якщо хочемо розвивати й упорядковувати села, якщо ви знову довіритесь мені – я згоден продовжувати здобувати для потреб 38-го округу гроші і бути вашим народним обранцем і завгоспом за сумісництвом», – сказав Вадим Нестеренко. І пояснив, що з завгоспом округу він себе асоціює тому, що для вирішення багатьох комунально-господарських, дорожньо-транспортних та інших нагальних інфраструктурних проблем своїх сіл місцеві жителі звертаються саме до нього…

І дійсно, практично скрізь, куди приїжджає Нестеренко, люди просять депутата не про виступи з трибуни, а про те, щоб відновити роботу закритих ощадкас, аптек, встановити в селі банкомати, відремонтувати дороги, налагодити автобусне сполучення, аж до вимог підвищити закупівельні ціни на молоко.

Нардеп терпляче вислуховує прохання і щодо деяких із них пояснює, що ми живемо вже не за радянської влади, коли можна було поскаржитися на того ж автобусного перевізника або ощадкасу в райком партії. Зараз всі ці установи та підприємства в приватній власності, їхні господарі навчилися добре рахувати гроші, тому ніколи не будуть працювати собі в збиток. І ніхто їх до цього не примусить – ні народний депутат, ні навіть президент. Щоб ощадкаса або автобусний маршрут прийшли у село, потрібно створювати в ньому робочі місця і підвищувати рівень доходів селян, а за останні чотири роки на окрузі під гарантії Нестеренка відкрилося декілька підприємств, створені сотні робочих місць.

Що ж стосується ремонту доріг, то ситуація, за твердженням Вадима Нестеренка, така: «Перебуваючи в Києві, я практично не виходжу з кабінетів прем’єра Гройсмана та голови «Укравтодору» Новака. Цей поляк стверджує, що всі виділені на ремонти старих і будівництво нових доріг гроші він віддав в західні області України, а в ваших краях йде війна, мовляв, «не на часі про дороги думати»… Складається таке враження, що він і подібні до нього, які опинилися в уряді варяги, чекають і готуються до розвалу країни… Єдине, що мені на сьогоднішній день поки вдалося зробити в цій ситуації – вибити-таки у нього частину коштів спеціалізованого дорожнього збору на поточний ремонт чотирьох транзитних доріг, що проходять через територію 38-го округу, ремонт яких, згідно із законом, не можна фінансувати з місцевих бюджетів. Це ділянки доріг напрямку Спаське-Губиниха-Магдалинівка-Котовка-Топчино-Перещепине. Доповідаю, що бригади шляховиків вже приступили до справи, і обіцяю особисто контролювати хід ремонтних робіт», – запевнив нардеп.

Нестеренко розповів селянам і про те, що є обнадійливий варіант вирішення проблеми низьких закупівельних цін на молоко. Суть проблеми в логістиці, тобто, віддаленості молокопереробних підприємств від багатьох населених пунктів на території 38-го округу. Саме тому закупівельники привільно диктують свої ціни. «Вихід один – будувати тут на окрузі свій молокопереробний завод. Я займаюся цією серйозною проблемою, адже потрібно залучити чималі приватні інвестиції, але вже промальовується дуже конкретний план, думаю, що до кінця року вже зможу сказати щось більш конкретне з цього питання», – запевнив Вадим Нестеренко.

Ну а нам всім потрібно розуміти, що конкретну роботу на окрузі депутата-мажоритарника Вадима Нестеренка не замінить ніякий партійний бренд, навіть наймодніший. Підтримуючи обрану ним партію та її лідера, виборець голосує за партійний список. А голосуючи за безпартійного мажоритарника – ми обираємо того, хто буде займатися не партійними гаслами, а конкретними господарськими справами розвитку округу. Тоді це буде правильний вибір.

Іван ПАВЛОВ

Дослівно

Раїса Суржко, директор Приорільської ЗОШ:

– У мене за плечима 50 років педагогічного та 40 років директорського стажу, тому в людях розбираюсь непогано. Сміливо скажу, що Вадиму Григоровичу Нестеренку довіряти можна. Це людина справи. До нашої школи він ще не дібрався – не можна обійняти неосяжне – але пообіцяв приїхати, особисто ознайомитися і докласти максимум зусиль для розв’язання наших проблем. Тому я, як, сподіваюся, і педагоги з батьками віддадуть свої голоси за Нестеренка.

Садеддін Юнусов, учасник ліквідації аварії на ЧАЕС, с. Січкареве:

– Три роки тому я лежав у лікарні, де у мене діагностували онкозахворювання. Якось туди провідати поранених АТОшників приїхав Вадим Григорович. Я був на межі відчаю… Він не тільки підтримав і підбадьорив мене, але через свій благодійний фонд «Твiй рiдний край» допоміг грошима на лікування. Минуло три роки, я живий, завдяки Нестеренку. Так за кого ж голосуватимуть всі мої знайомі, родичі та сусіди?!.

Василь Носов, Почино-Софіївський Сільські голова:

-Завдякі сприянню Вадима Григоровича в селі вже четвертий рік працює дитсадок. А в школі і в тому ж садочку – їдальня. Завдяки цьому в селі підвищується дітонародження – за два роки з дошкільнят в першокласники перейшли 24 дитини.

Знову ж таки не без втручання нардепа на 1,5 млн грн заасфальтували наші внутрішні сільські дороги. За що йому вдячна вся Почино-Софіївка.

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *