Вадим Нестеренко: «День медичного працівника – це свято людей добра й милосердя»

Від щирого серця вітаю всіх медичних працівників з Вашим професійним святом! Низький вам уклін за вашу повсякденну, нелегку, вкрай важливу та гуманну працю, яку завжди можна порівняти з подвигом, а в нинішніх складних умовах – це подвиг подвійний! Ви присвятили своє життя турботі про здоров’я людей, а сьогодні я передусім хочу побажати здоров’я Вам! Здоров’я і терпіння.

Задумайтесь, адже не випадково день медпрацівника прийшов у нову незалежну Україну зі старих часів, але ні в кого не піднялася рука його декомунізувати, якось виправити або скасувати. І всім зрозуміло чому, бо без Вас і Вашої допомоги не проживуть і найвідчайдушніші реформатори.

Сама галузь охорони здоров’я вже котрий рік перебуває в стані складного, а часом і не дуже продуманого реформування. І все це відбувається на тлі систематичного недофінансування галузі, що істотно ускладнює життя і самим медикам, і пацієнтам. Я знаю про ваші проблеми не з боку, адже мені як народному депутату від 38-го округу постійно доводиться займатися вирішенням найскладніших питань додаткового фінансування лікарень і центрів первинної медичної допомоги. У нас є конкретні плани щодо кожного медичного закладу округу, є розуміння того, що потрібно зробити, щоб у лікарні прийшла сучасна техніка і медичні протоколи.

Я як ніхто інший розумію, наскільки складно доводиться сьогодні медикам, проте хочу побажати вам, щоб ви не втрачали оптимізму і відданості клятві Гіппократа, щоб бачили світло в кінці тунелю і продовжували рятувати життя людей, як ви це робите і сьогодні. Нехай пацієнти ставляться до вас із добром і вдячністю, а держава – з повагою і турботою.

Успіхів вам, шановні медики, в усіх ваших починаннях. Щастя, здоров’я, добробуту і достатку вам, вашим рідним і близьким.

Народний депутат України Вадим НЕСТЕРЕНКО

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *