Вадим Нестеренко: «В цьому році ми впритул займемося найболючіщою проблемою Новомосковщини — реконструкцією водоводу»

Народний депутат прокоментував, як позначаться результати «бюджетної» сесії обласної ради на соціально-економічному розвитку 38-го округу у 2019-му році.

Наступний рік для України особливий — рік виборів. Важко передбачити, як позначаться ці політичні події на подальшому розподілі державної та обласної субвенцій містами та районами 38-го округу. Вкрай важливо було максимально використовувати всі можливості, щоби заздалегідь закласти в бюджеті Дніпропетровщини кошти для фінансування проектів розвитку нашого регіону. Народний депутат Вадим Нестеренко доклав максимальних зусиль для того, щоб у бюджет області окремими рядками були внесені наші об’єкти будівництва та реконструкції.

Після сесії обласної ради, на якій бюджет був проголосований і затверджений, наш кореспондент попросив Вадима Григоровича прокоментувати, чого вдалося досягти в головному кошторисі Дніпропетровщини для нашого округу.

Насамперед наш народний депутат зазначив, що нарешті вдалося зробити рішучі кроки з подолання водного колапсу в Новомосковському районі.

«Ви знаєте, що проблема водопостачання багатьох населених пунктів Новомосковського району має системний характер. Це залишки радянської системи водопостачання, яка передбачала перекидання води з каналу Дніпро-Донбас у районі Перещепиного до таких населених пунктів, як Губиниха, Голубівка та військових містечок Гвардійське й Черкаське. На жаль, цей трубопровід практично повністю вийшов із ладу на ділянці понад 30 км і єдиним варіантом розв’язання проблеми є капітальна реконструкція водогону. Я можу привітати жителів названих населених пунктів із тим, що в обласному бюджеті 2019 окремим рядком прописані кошти на проект реконструкції водогону. Це перший крок до розв’язання проблеми, але він принципово важливий, адже без проекту ніхто не має права фінансувати саму реконструкцію. Ми серйозно попрацювали над тим, щоби фінансування проектних робіт було закладено до обласного бюджету, оскільки бюджет району та громад такі роботи не потягне», — говорить Вадим Григорович.

Народний депутат потішив і жителів Новомосковської Кулебівки, адже в бюджеті області окремим рядком записано фінансування реконструкції 13-ї школи.

«Хочу звернутися до жителів Кулебівки. Для них у мене було дві великі передвиборні обіцянки. По-перше, це закриття й рекультивація сміттєзвалища, ця обіцянка практично вже виконана, закінчується рекультивація, а в перспективі цю територію можна буде поліпшити озелененням і благоустроєм. Друга обіцянка — це вирішення питання з довгобудом школи № 13, яка знаходиться в такому стані вже, напевно, років 40. Доповідаю кулебівцям — у бюджеті області на 2019-й рік цільовим чином виділені гроші на школу, і в майбутньому році почнемо добудовувати цей об’єкт», — розповів народний депутат.

В обласному бюджеті Новомосковська запланована не тільки школа в Кулебівці. У ньому виділили кошти й на продовження благоустрою міста. У даному випадку — на реконструкцію центрального стадіону Новомосковська.

«Поле стадіону — у хорошому стані, але стан трибун і відсутність освітлення не дозволяють проводити тут гри команд високого рівня. Ми не втрачали часу, уже розпочато проектування і я сподіваюся, що в наступному році ми зробимо і здамо цей об’єкт. Він, крім чисто спортивного навантаження, органічно доповнить комплекс оновленої центральної площі, зданої в цьому році. Отже, ми крок за кроком реалізуємо стратегію оновлення центральної частини міста, якою користуються всі новомосковці», — підкреслив Вадим Нестеренко.

Вдалося внести до обласного бюджету фінансування ще цілої низки проектів для сільських районів 38-го округу. Серед них народний депутат особливо виділив завершення другого етапу реконструкції Магдалинівської опорної школи та дитячого садка в селі Вільне.

«Прекрасна школа з’явиться в Магдалинівці, масштабна реконструкція та оновлення цього навчального закладу орієнтовно буде завершена наприкінці весни. Підкреслю, що в школи з’явиться дуже сучасний шкільний стадіон, можливостями якого зможуть користуватися не тільки учні школи, а й доросле населення райцентру. Фізкультура і спорт важливі не тільки для фізичного гарту і для здоров’я, вони передусім мають виховний характер — відволікають молодь від поганих звичок, пов’язаних із курінням, наркотиками, вживанням алкоголю», — пояснив Вадим Нестеренко.

Народний депутат зізнався, що він не повністю задоволений розподілом бюджетних коштів області в інтересах жителів 38-го округу.

«Безумовно, я незадоволений, оскільки потребують серйозних проблем, що потребують розв’язання, у нас набагато більше. Зокрема, щоби приступити до реконструкції водогону грошей треба значно більше, ніж виділено сьогодні, але я беру на себе зобов’язання перед усіма своїми виборцями докласти всіх зусиль для консолідації коштів із бюджетів різних рівнів із тим, щоб усі об’єкти, які потребують фінансування, не були забуті і, як оновлена центральна площа Новомосковська, були зроблені якісно і здані в запланований термін» — резюмував народний депутат.

Віталій ШИЛОВ

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *