Вадим Нестеренко: “Вітаю жителів Перещепиного з Днем міста!”

Для кожного з нас Перещепине — це не просто точка на мапі, це місто-трудівник, у якому живуть прості працьовиті люди, патріоти і творці. Кожен із вас заслуговує на те, щоби вулиці й будинки нашого міста були красивими, затишними й безпечними, щоби діти могли здобувати тут повноцінну освіту, а літні люди — якісне медичне обслуговування.

Є, безумовно, труднощі становлення нової об’єднаної громади, комунальні проблеми, що накопичувалися більше чверті століття. Я максимально включився у вирішення цих проблем, залучаючи на потреби громади фінансування з бюджетів різного рівня. Але не можна не помітити, що ми всі разом постійно робимо помітні кроки до того, щоби наше місто й життя городян поступово ставали кращими, щоби зустрічати кожен день народження міста трудовими подарунками — новими об’єктами, масштабними реконструкціями й ремонтами. Це дуже важливо і правильно, адже саме від розвитку наших маленьких міст, у яких живе майже половина громадян України, залежать темпи та якість розвитку країни.

Зі святом вас, шановні жителі Перещепиного! З днем народження нашого спільного міста! Щастя вам, любові й добробуту, а всім разом нам — миру, добра і процвітання!

Народний депутат України Вадим НЕСТЕРЕНКО

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *