Бізнес по-жіночому

Як стати справжньою бізнес-леді? У ДніпроОДА пройде безкоштовний форум для жінок. Учасницям розкажуть, як можна займатися улюбленою справою, отримувати від цього задоволення, гідний заробіток, а ще – поповнювати бюджет області. Як повідомили в департаменті економічного розвитку ДніпроОДА, зустріч відбудеться 26 жовтня о 9:00.

«Прагнемо розвивати жіноче підприємництво в області. Для цього організовуємо форум, – зазначили в департаменті. – Запрошуємо жінок, які вже мають досвід у підприємництві, а також тих, хто лише мріє про відкриття власної справи. Буде цікаво та корисно всім».

Майбутні бізнес-леді дізнаються, як втілити задум у життя, зокрема, в яких галузях легше «стартувати», де шукати необхідні для цього ресурси, як розвинути лідерський потенціал. Учасницям розкажуть про освітні можливості, познайомлять із прикладами успішних підприємств, якими керують жінки. Під час форуму буде представлена виставка цих товаровиробників.

Форум проводить ДніпроОДА спільно зі всеукраїнською громадською організацією «Конгрес ділових жінок України». Участь у заході – безкоштовна.

Прес-служба ДніпроОДА

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *