Бюджет-2018: куди підуть останні мільйони

На рахунку обласної казни все ще залишаються чималі кошти. Аби вони за останній місяць року були максимально ефективно вкладені в розвиток Дніпропетровщини, зібралася бюджетна комісія обласної ради. Депутати проголосували за фінансування медичної та освітньої галузі, нові будівництва, збільшення заробітної плати та завершення реконструкцій основних інфраструктурних об’єктів.

Завдяки державній субвенції 128 567 500 грн спрямували на медицину. 59 008 600 грн — на оплату праці з нарахуваннями працівникам медичної галузі, а також на лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет. Завдяки економії коштів, 22,4 млн грн виділили на такі напрямки: заробітну плату з нарахуваннями медпрацівникам, зокрема швидкої невідкладної допомоги; КЗ «Дніпропетровська обласна клінічна лікарня ім. І. І. Мечникова» для забезпечення початку роботи центру інноваційної хірургії — 1 149 200 грн; КЗ «Дніпропетровський спеціалізований клінічний медичний центр матері та дитини ім. проф. М. Ф. Руднєва» на придбання медичної інформаційної системи, лабораторного обладнання для хірургічного корпусу, медичного обладнання — 1 033 200 грн. 2,2 млн грн — це додаткові дотації на утримання закладів освіти та охорони здоров’я, зокрема, збільшили оплату праці співробітників технікумів. Розвиток системи охорони здоров’я в сільській місцевості — один із державних пріоритетів, тож залишки субвенції на цей напрямок також розподілили на комісії. А саме — 2 000 000 грн.

Щодо сфери соцзахисту. 1 222 700 грн спрямовано на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт. Окрім цього кошти обласного бюджету спрямували й на виплату грошової компенсації для отримання житла родинам загиблих учасників бойових дій та для ВПО.

Ще 4 078 100 грн витратили на: реконструкцію системи теплопостачання та котельні з переводом на альтернативне паливо в КЗ «Верхівцевський психоневрологічний інтернат» на суму 2 870 000 грн; оплату природного газу, придбання електричних водонагрівачів, паливно- мастильних матеріалів, м’якого інвентарю, канцтоварів для психоневрологічних інтернатів — 822 600 грн; придбання будівельних матеріалів, обладнання та оргтехніки для дитячих будинків-інтернатів та інформаційно-консультативного центру на суму 241 500 грн.

2 500 000 грн спрямували на капітальний ремонт з утеплення фасаду КЗ «Навчально- реабілітаційний центр «Горлиця», капітальний ремонт I поверху навчального корпусу КЗ «Верхньодніпровський навчально-реабілітаційний центр», капітальний ремонт мережі гарячого водопостачання спального корпусу КЗ «Навчально-реабілітаційний центр № 6», виготовлення проектної документації на капітальний ремонт частини огорожі та благоустрій прилеглої до будівлі басейну території КЗ «Загальноосвітня санаторна школа-інтернат № 3».

Крім того, 1,5 млн грн. виділено Дніпропетровському вищому училищу фізичної культури. У сфері культури також є важливі розподілення. Понад 1 млн грн спрямували на поточний ремонт фасаду КЗК «Дніпропетровський академічний український музично-драматичний театр ім.Т.Г.Шевченка», поточний ремонт покрівлі та отримання акустичного паспорту КП «Дніпропетровська філармонія імені Когана», заробітну плату з нарахуваннями працівникам КП «Дніпропетровський будинок органної та камерної музики».

Прес-служба Облради

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *