Бюджет збільшили та поділили

Постійна комісія обласної ради з питань соціально-економічного розвитку області, бюджету і фінансів провела засідання, на якому обговорювалися основні пункти розподілу обласного бюджету.

Тож наразі пропонуються наступні спрямування коштів. По-перше, на ремонт доріг: збільшено дохідну та видаткову частини спеціального фонду обласного бюджету на 2017 рік на суму 40 930,6 тис. грн для спрямування зазначених коштів на здійснення заходів з розвитку автомобільних доріг загального користування. По-друге, гроші отримають і заклади культури: за рахунок трансфертів дохідну і видаткову частину обласного бюджету збільшено на загальну суму 17 068,3 тис. грн. Також розглядалися теми підтримки медичних закладів, закладів освіти і спортивних об’єктів: департаменту освіти і науки облдержадміністрації з метою функціонування спортивного комплексу «Трудові резерви» здійснено перерозподіл видатків у межах загального ресурсу між загальним та спеціальним фондом у сумі – 390,0 тис. грн по Дніпропетровському вищому училищу фізичної культури.

Ці та інші позиції розглядатимуться комісією, доки не буде розроблено остаточний проект рішення – документ, який подаватиметься на сесію.

За інформацією прес-служби облради

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *