Бур’ян, лякаючий чортів

Будяк, або чортополох, покликаний вести боротьбу з нечистю, звідки й походить назва, тобто – «той, що полохає чортів».

Цю колючу рослину варто повісити біля вхідних дверей. Тоді наміри недоброзичливців просто не проникнуть за ваш поріг. До речі, про це вже давно знали наші предки й охоче розміщували гілочки будяка у спальні, а також у хліві, де утримувалася худоба. Найбільшу силу рослина має, коли вона зірвана для оберега або викопана для посадки в палісаднику під час повного місяця. Суцвіття будяка також повинні бути присутніми на зірваних гілках, щоб оберіг працював на повну силу.

У народній медицині чортополох використовують для лікування циститу, простудних захворювань і кашлю, уретриту, набряків, геморою, бронхіальної астми, ларингіту. Цей бур’ян допомагає справлятися з неврозами, зміцнює пам’ять, а також покращує кровообіг і допомагає виводити жовч.

Будяками лікують безсоння, для цього використовують відвар їхніх сухих квіток. Його приготувати легко та просто, достатньо з розрахунку на 200 грам води заварити 1 столову ложку сировини, прокип’ятити й залишити на годину. Після чого приймати щодня до чотирьох разів на день по 100 грам.

Зелень чортополоху збирають у червні-серпні, а навесні й восени викопують кореневища для отримання максимальної користі від цієї рослини.

Даша ДАЧНИЦЯ

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *