• цукровий буряк

Буряк на зміну тростині

Відкриття деяких винахідників та агрономів сформували сільське господарство таким, яким ми знаємо його зараз. Із номера в номер ми будемо знайомити вас із ключовими фігурами в історії агросфери.

Хто додумався робити цукор із буряка

У 1747 році німецький хімік Андреас Марграф за допомогою мікроскопа виявив кристали цукру в тонких зрізах коренів буряка. Вчений зміг встановити, що вміст цукру в кормовому буряку становить 1,3%. А починаючи з 1786 року, учень Марграфа – Франц Ахард відновив дослідження цукру в буряках. Протягом 10 років він намагався вивести нову культуру. Коли, нарешті, в нього це вийшло, йому видали позичку на 50 000 талерів, і в 1801 році Ахард побудував фабрику, де почали виробляти цукор із буряка. Роком пізніше він отримав свій перший урожай чисто білого продукту зі вмістом цукру 5-7%.

Після цього успішного експерименту, англійські купці, які торгували цукровою тростиною з Нового Світу, запропонували Францу Ахарду величезну на той час суму в 200 000 талерів тільки за те, щоб він оголосив, що його експерименти увінчалися невдачею. Однак вчений відкинув цю пропозицію. Відтоді цукровий буряк поширився по всьому світу, і зараз це основне джерело цукру після очерету. В сучасних сортах цукру понад 20%.

Вікторія СИМОНОВА за матеріалами AgroNews

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *