Будинок, на який так чекали

20 травня у військовому містечку 194-го Понтонно-мостового полку відбулася довгоочікувана подія – введення в експлуатацію 32-квартирного будинку. Військовослужбовці частини отримали ключі та сертифікати від квартир. Ще 14 квартир звільнили для молодих сімей ті, хто потребував «розширення» та переселився до нового будинку. Загалом, свої житлові умови поліпшили 46 родин.

Урочисту подію відвідав високий гість – Голова Адміністрації Державної Спеціальної служби транспорту генерал-лейтенант Микола Мальков. Вітаючи своїх підлеглих, він подякував їм не лише за роботу, яку вони виконують, будуючи дороги, мости, понтонні переправи, але й за службу в зоні АТО, де багато з них проявляли справжній героїзм.

Наказом генерала-лейтенанта Миколи Малькова командир батальйону 194-го Понтонно-мостового полку, майор Олександр Бардиш отримав звання підполковника. Полковницькі погони дісталися головному інженеру полку Сергію Бойко. Чергові військові звання та медалі отримали також інші офіцери та прапорщики полку. До офіцерів і членів їх сімей звернувся виконуючий обов’язки міського голови секретар Новомосковської міської ради Сергій Горошко. Він подякував керівництву ДССТ, командуванню полку за допомогу в розвитку міста. Приєднався до привітань і голова Правління «ІНТЕРПАЙП НМТЗ» Юрій Антипов. Він подякував усім службам, які допомогли побудувати такий об’єкт, і наголосив на плідній співпраці заводу з полком.

Але найбільш хвилюючим, напевно, цей день видався для командира військової частини Миколи Савчука. Микола Тимофійович, вітаючи щасливих новоселів, подякував і своїм підлеглим, і членам їхніх сімей за підтримку, терплячість і самовіддачу. Не буде перебільшенням, якщо сказати, що новий будинок будував кожен із них.

Перерізавши стрічку, високі гості особисто оглянули одну з квартир у новому будинку, а представник духовенства отець Сергій освятив нову оселю офіцерської родини. Авжеж, таку подію прикрашав військовий оркестр 194-го Понтонно-мостового полку, який тільки-но тиждень тому повернувся зі Швейцарії.

Іван ПАВЛОВ

Свої для своїх

Нагадаємо, що, як вже неодноразово писала наша газета, будинок, зданий в експлуатацію 20 травня, повністю був побудований силами самої військової частини. Не можна не сказати, що навколо самого будинку створена вся необхідна інфраструктура – нові спортивний і дитячий майданчики, міні-стадіон, газони, молоді дерева, хороша дорога. За 10 років частиною побудовано та здано в експлуатацію 4 будинки. 80 родин військовослужбовців отримали нове комфортабельне житло.

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *