Борг новомосковців з централізованого опалення становить понад 30 млн гривень

1 квітня в Новомосковську достроково завершився опалювальний сезон. Як і минулий опалювальний сезон новомосковці завершили з багатомільйонним боргом. У минулому році за станом на аналогічний період борги становили 17 млн гривень, в цьому році ситуація критичніше, адже борг збільшився в 2 рази, повідомляє “Полезная газета“.

Щотижня комунальне підприємство «Новомосковсктеплоенерго» надає статистику поточного боргу за опалення в Новомосковський виконавчий комітет. Станом на 7 травня сума загального боргу населення нашого міста з централізованого опалення становить 33 9400 000,00 гривень.

Ситуація з розрахунками споживачів за використаний природний газ є критичною, а незадовільна платіжна дисципліна ставить під загрозу стабільне забезпечення газом споживачів в наступному опалювальному сезоні.

У «Новомосковсктеплоенерго» відзначають, що тільки своєчасне погашення боргів або звернення за реструктуризацією, допоможе споживачу уникнути відключення газу.

“Наші фахівці активно ведуть переговори з боржниками. Пояснюють, як можна погасити боргові зобов’язання, щоб попередити відключення. Адже цей захід, крім необхідності погасити основний борг, тягне за собою донарахування плати за послуги відключення і підключення – зазначає директор« Новомосковсктеплоенерго »Валерій Федорченко.

Шановні громадяни задумайтеся над тим, що несплата комунальних послуг призведе лише до негативних наслідків. Бюджет Новомосковська буде знову змушений датувати КП «Новомосковсковсктеплоенерго», а це в свою чергу, гроші, забрані з програм по ремонту доріг, шкіл та садочків, освітленню вулиць.

Щоб не посилювати ситуацію і не накопичувати боргів, фахівці КП «Новомосковсковсктеплоенерго» звертаються до боржників з проханням: терміново вирішити питання з обов’язку, оформити субсидію (і виплачувати гроші згідно умов монетизації субсидій), оформити договір розстрочки.

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *