Без зернятка не житиме й…козлятко…

Насіннєвий завод агрофірми ім. Горького, не найбільший, зате – дійсно перевірений часом і якістю своєї продукції не лише на Новомосковщині та в області, а й у сусідніх регіонах

Підприємство існує з початку 2000-х і з цього часу щорічно проходить всілякі перевірки в інстанціях місцевого, обласного та навіть державного масштабу. Тому насіннєвий завод атестований, оглянутий, акредитований, зареєстрований, а його обладнання та продукція апробовані всіма необхідними методами, документами й приладами.

Наші екскурсоводи підприємством – Микола Бочкарь, керівник агрофірми ім. Горького, та Василь Полюшко, директор насіннєвого заводу, агроном з насiння.

На підприємстві працюють необхідні для відбору якісного зерна фахівці: агроном-насіннєвод, лаборанти, комірники, вагарі, прибиральники, вантажники тощо. У «гарячий» період літньої заготівлі підприємство працює в дві зміни по 10 годин кожна, а кількість працівників сягає 30 осіб. Люди забезпечені мінеральною водою та душовими.

Виключно під насіння засівається в середньому 600 га площ озимої пшениці та ярого ячменю.

Насіння озимої пшениці та ярого ячменю звозять на насіннєвий завод для подальшої переробки, калібрування й затарювання в мішки.

Щорічно завод заготовлює від 1500 до 1700 тонн насіння, в залежності від потреби, заявок агро- та фермерських господарств.

Плановані обсяги продажів елітного насіння пшениці в цьому році: «Богдани» – 100 т; «Подолянки» – 120 т; «Солохи» – 90 т; «Пилипівки» – 80 т. Насіння 1-ї репродукції: «Фаворитки» – 90 т; «Ліри одеської» – 50 т; «Шестипалівки» – 135 т; «Богдани» – 170 т; «Подолянки» – 120 т; «Смуглянки» – 130 т; «Пилипівки» – 120 т; «Шестипалівки» – 190 т. Насіння ячменю 1-ї репродукції: «Донецького -14» – 100 т; «Сталкера» – 100 т і «Аватара» еліти – 100 т. Супер-елітне насіння закуповуються в агроселекційних інститутах Києва та Одеси.

Як із зерна роблять зернятко

Прямо з поля через ваги вантажівки завозять зерно й висипають під навіси на майданчики. На підприємстві чотири майданчики місткістю 300 тонн кожна. Потім за допомогою зернокидача або пневмотраспортера зерно подається у спеціальний апарат на переробку та очищення. Крім того зерно калібрується, тобто, проходить через своєрідне сито, яке відбирає насіння тільки суворо певного розміру або фракції. Різниця кондиційного й некондиційного насіння може досягати 30, а іноді, як це було в минулому році, 50 відсотків від початкової маси.

Особливість роботи насіннєвого заводу – у стислі терміни, не більше трьох тижнів із початку збирання ранніх зернових, потрібно переробити три тонни зерна, щоб отримати півтори тонни насіння. Це необхідно для отримання протягом місяця документів якості насіння до перших чисел серпня – початку посівної озимих.

На заводі дві переробні лінії. Продуктивність першої 15 тонн у зміну, другої – 35 тонн. А оскільки завод працює в дві зміни, за добу може заготовити до 100 тонн насіння.

Відібране насіння засипається у звичайні 50-кілограмові мішки та 1000-кілограмові «біг-беги». Після зважування в чотирьох складах формуються 25-тонні партії насіннєвої продукції, в будь-який момент готової до завантаження й відправки покупцеві. До речі, нас запевнили, що можна купити і один 50-кілограмовий мішок будь-якого насіння.

Ціна насіння ще не встановлена, але, судячи з минулого року – тонна коштуватиме від 5-6 тис. грн.

На насіннєвому заводі мишей труять димовими шашками

Повний аналіз зерна робить насіннєва інспекція в Новомосковську або у Дніпрі. Повний аналіз має на увазі перевірку насіння за чотирма критеріями: чистота, схожість, маса тисячі насінин та енергія проростання.

Зберігатися насіння може декілька років. Нам розповіли, що насіння озимої пшениці сорту «Солоха», що зберігалося на заводському складі з 2013 року, цьогоріч дало прекрасний урожай – 84 ц/га. Один мінус – документи на насіння дійсні тільки чотири місяці, отже, насіння, яке зберігається більше цього терміну, перед посівом вимагає проведення переатестації.

Насіння морозу не боїться, тому може прекрасно зберігатися в неопалюваних складських приміщеннях. Головне, щоб не було мишей та інших гризунів, із якими постійно ведуть запеклу боротьбу – ставляться різні згубні для них приманки, періодично склади газують димовими шашками, що відлякують гризунів. Важлива складова гарної якості насіння – дотримання чистоти протягом усього процесу обробки, складування й транспортування, для чого всі приміщення, технологічні майданчики, а також дороги на території насіннєвого заводу постійно прибираються. Щоб не сталося змішування при переході переробки одного сорту зерна на інший, обов’язково повітрям обдуваються кузова вантажівок і зерномети.

Євген ЄВТУШЕНКО

Урожай-2017

Агрофірма ім. Горького. Цифри і факти

Агрофірма орендує в пайовиків 4 654 га землі. Ранніх зернових посіяно на площі 1572 га з них, озимої пшениці – 1156 га; озимого ячменю – 97 га; горох – 94 га; ярого ячменю – 106 га; ріпаку – 118 га. А також соняшнику – 669 га; кукурудзи на зерно – 1695 га; кукурудзи на силос – 249 га; цукрових буряків – 96 га; картоплі – 86 га.

Йде збирання озимої пшениці з решти площі в 500 га. З прибраних культур врожайність склала: озимої пшениці – 70,6 ц/га; ріпаку – 37 ц/га; ярого ячменю – 49,3 ц/га; озимого ячменю – 49,4 ц/га; гороху – 38,5 ц/га.

На елеватор здано понад 3 тис. т врожаю зернових.

За твердженням Миколи Бочкаря, керівника агрофірми ім. Горького, врожайність і вал ранніх зернових в цьому році очікується на 30% більше, ніж у минулому.

 

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *