• корисна зустріч

Безпека понад усе!

Співробітники Юр’ївського відділення поліції спільно з представником головного управління державної служби надзвичайних ситуації України в Дніпропетровській області зустрілися з учнями Юр’ївської середньої школи

1 лютого інспектор ювенальної превенції лейтенант поліції Володимир Данилюк та інспектор з дорожнього нагляду старший лейтенант поліції Юрій Мілованов спільно з головним інспектором Юр’ївського районного сектору ГУДСНС України у Дніпропетровській області лейтенантом служби ЦЗ Ігорем Андросровичем провели профілактично-роз’яснювальну бесіду на теми: «Адміністративна та кримінальна відповідальність», «Безпека дорожнього руху» та «Безпека життєдіяльності у побуті»

У своїй бесіді інспектор ювенальної превенції торкнувся актуальних для школярів тем, роз’яснив основи кримінального та адміністративного законодавства. Особливу увагу приділив питанню віку, з якого настає кримінальна та адміністративна відповідальність, а також нагадав хлопцям про те, що будь-яка найменша витівка може мати серйозні правові наслідки.

Окрему увагу приділив відповідальності за паління, розпивання спиртних напоїв і вчинення хуліганських дій.

Наприкінці зустрічі Володимир Данилюк акцентував увагу хлопців на основних правилах поведінки, які вони повинні знати й дотримуватися, щоб не стати об’єктом злочинних зазіхань з боку зловмисників. Дітям також роз’яснили наслідки невідвідування шкільних занять без поважних причин.

Інспектор поліції Юрій Мілованов нагадав школярам про необхідність неухильного дотримання правопорядку та правил дорожнього руху, розповів про наслідки, до яких призводить нехтування правилами безпеки на дорозі.

Головний інспектор Юр’ївського районного сектору ГУДСНС Ігор Андросрович розповів учням про дотримання правил під час пожежі в квартирі, як вести себе на залізничному транспорті, на дорозі.

Дітям нагадали, як повинні поводитися пішоходи та пасажири, як правильно переходити проїжджу частину та чому необхідно носити світлоповертаючі елементи на одязі у вечірній час.

По закінченню зустрічі працівники установ поліції та ДСНС звернули увагу дітей на недопущення фальшивих викликів поліції, швидкої та ДСНС, оскільки за кожен такий випадок можна понести відповідальність.

Після загальної зустрічі зі школярами, інспектор ювенальної превенції Володимир Данилюк провів індивідуальні профілактичні бесіди з неслухняними школярами, які відрізнялися за час навчання поганою поведінкою.

Юр’ївське ВП Павлоградського ВП

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *