Безмежна фантазія в умілих руках

12-го травня фахівці читального залу центральної міської бібліотеки радо зустрічали самобутню майстриню Тамару Василівну Комарову на майстер-класі з декупажу в рамках засідання хобі-клубу «Недільна світлиця».

Декупаж – досить цікава техніка декору з використанням паперу або, найчастіше, серветок із яскравими візерунками, які наклеюються на поверхню будь-яких предметів: від маленьких скриньок, посуду до меблів. Запрошена майстриня займається не тільки цим видом мистецтва. Тамара Василівна на своїй персональній виставці презентувала безліч інших технік, які розкривають багатогранність її творчого таланту – це й різноманітна в’язана сувенірна продукція, й великодні кошики, й іграшки, навіть декор для весілля чи інших свят.

Коротко ознайомивши гостей заходу з різнобарв’ям декоративно-ужиткового мистецтва, майстриня спочатку показала аудиторії, як власноруч за кілька хвилин зробити незвичайну троянду-комплімент із звичайної серветки, а потім перейшла до найголовнішого.

Під час майстер-класу оздоблювали заздалегідь підготовлені пляшки й вази, перетворюючи їх на справжні витвори мистецтва. Кожен присутній мав змогу обрати малюнок, вигадати дизайн та втілити власні фантазії на досить непростій робочій поверхні – склі. Сперши дехто розгубився, та пані Тамара швидко приходила на допомогу з ідеями та підказками, а також безліччю матеріалів, які можна було використовувати в роботі. Зрештою, творче натхнення взяло гору і кожен поплив за течією власної неосяжної фантазії, виготовивши справді самобутні та ексклюзивні вироби.

Читальний зал НЦМБ

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *