• баш на баш

Баш на баш!

Наші міністри та інші державні діячі – це джерело мудрості. Вони таке можуть мимохідь намудрувати, що кільком поколінням доведеться цю кашу розсьорбувати.

В середу на засіданні Кабміну прем’єр Гройсман зітхнув над вітчизняною медициною. Каже: «система охорони здоров’я в коматозному стані, її реформування – це був крок до знищення системи…». В принципі, правильно говорить. Але який робить із цього висновок: «сьогодні реформа охорони здоров’я – пріоритет»! Виходить, що реформи вбили медицину, тому реформи… потрібно продовжувати. Як би нам взагалі з цими «пріоритетами» без медиків не залишитися.

Глава РНБУ екс-ідеолог Дніпропетровського обкому комсомолу Турчинов продовжує свої пісні про негайне введення візового режиму з Росією. «Моя думка? Так, потрібно вводити візовий режим. На мій жаль, МЗС не підтримує цю позицію, вони апелюють до захисту інтересів наших громадян». Так, на превеликий жаль безглузді й непотрібні реформи в економіці змушують мільйони українців їхати на заробітки в РФ. А чи здогадується пан Турчинов, що зроблять із ним ці мільйони безробітних, якщо він обмежить можливості для їхнього гастарбайтерства? Ой, як недобре йому буде.

Так само недобре, як і всім тим, хто третій рік поспіль виконує естрадні хіти про неминуче введення європейського безвізу для українців «вже завтра, в крайньому випадку післязавтра». Власне кажучи, для 90% населення цей безвіз і даром не потрібний, все одно грошей на шопінги в Парижі та променад у Каннах люди не мають. Але це вже питання принципу. Обіцяли – дайте!

Наш Гарант вкотре з’їздив за обіцяним на Саміт Україна-ЄС, і цього разу отримав настільки ухильну відповідь, що стало абсолютно ясно – мало хто доживе до безвізу. Ряд європейських країн відкритим текстом говорить, що українські «туристи» їм не потрібні, вистачає проблем із африкансько-азіатськими «туристами». Але Петро Олексійович не розгубився, не можна ж з такої тусовки повертатися з порожніми руками. Зробив легкий шухер-мухер, а тобто – бартер. ЄС нам пообіцяв підкинути грошенят на… (тільки не смійтеся!) боротьбу з корупцією, а ми їм пообіцяли зняти заборону на експорт лісу. Отже карпатські сосни вже з європейським безвізом. Нехай валять. І справді, навіщо нам ліс? У пустелі теж непогано живеться.

Ваш Мартин КАПУСТА

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *