Барахолка на ім’я Эдем

В неділю, 26 листопада, у Дніпрі вперше пройде благодійна квіткова барахолка під назвою «Райський сад». У рамках барахолки відбудеться продаж рідкісних домашніх квітів у горщиках. Експонати для продажу надали голландські квіткарі, вони абсолютно безкоштовно направили до Дніпра понад чотири тисячі рослин.

Організатор благодійної барахолки Дарина Шевченко розповідає, що рідкісні квіти відмінно підійдуть для прикраси будинку чи офісу: «Ми запрошуємо на нашу барахолку як завзятих квіткарів, так і тих, хто про рослини знає небагато, але готовий придбати дивовижну красу. З Голландії нам доставили орхідеї, троянди, гортензії та ще багато інших квітів».

Також на барахолці будуть представлені картини, вази, статуетки та інші предмети, які не вдалося продати на благодійному ринку по-паризькі. Благодійна біржа «Добродій» сподівається зібрати 400 тисяч гривень для дітей Верхньодніпровського будинку-інтернату, а також для дітей із важкими захворюваннями.

Допомогти проекту, стверджують організатори, можна двома способами. Перший – прийти на квіткову барахолку і придбати собі невибагливого товариша. Другий – принести свої квіти на продаж. Квіткова барахолка відбудеться 26 листопада за адресою Троїцька, 2. Початок заплановано на 10:00.

Анна СОНЦЕВА

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *