Афганістан – наша біль і пам’ять

Така назва серії макетів, розміщених на рекламних носіях Новомосковська в рамках соціального проекту «Історичний проспект», організованого спільно благодійним фондом народного депутата України Вадима Нестеренка «Твій рідний край» і Новомосковським краєзнавчим музеєм ім. Петра Калнишевського. Акція приурочена до 29-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану.

На сьогоднішній день на центральних вулицях Новомосковська розміщено 12 сітілайтів із зображеннями та короткою біографічною довідкою наших земляків, які загинули при виконанні службового обов’язку в Афганістані.

Причому, це вже третій етап проекту «Історичний проспект». Перший стартував ще в липні минулого року, коли на сітілайтах вулиць Сучкова та Гетьманської місцеві жителі змогли побачити портрети історичних особистостей рідного краю та видатних земляків. Підбором історичних даних, роботою з архівами й макетами займалася творча група на чолі з в. о. директора (нині директором) Новомосковського міського історико-краєзнавчого музею Костянтином Мешко.

А вже в жовтні, до Дня захисника України та Дня українського козацтва, в рамках соціального проекту «Історичний проспект» Новомосковськ побачив другу спеціальну серію макетів, присвячену загиблим воїнам АТО – «Вічна слава героям!».
Співробітники благодійного фонду «Твій рідний край» та працівники музею мають намір продовжувати проект надалі. Залишається лише побажати їм удачі.

Денис МАКАРОВ

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *