• відмінники

Асамблея сотні зірок

У Новомосковську вшановували вундеркіндів

27 січня в Новомосковській міській раді пройшло традиційне міське свято для відмінників навчання й переможців олімпіад із базових дисциплін «Асамблея зірок». Винуватців торжества, чиїми досягненнями місто може пишатися, набралося цілих сто осіб.

Виконуючий обов’язки міського голови Новомосковська, секретар міської ради Сергій Горошко вручив найуспішнішим школярам міста грамоти з побажаннями нових успіхів і досягнень та словами подяки батькам і вчителям юних талантів.

– ХХІ століття – це століття інформованості та пріоритетності знань. Ви інтелектуальна еліта і гордість нашого міста. Ми пишаємося вашими талантами й досягненнями. І я сподіваюся, що обраний вами пріоритет здобуття нових знань допоможе вам обрати престижну та улюблену професію і визначитися в дорослому житті», – зазначив Сергій Горошко.

На окремі слова подяки заслуговують вчителі й батьки. Саме вони є опорою та головною підтримкою наших школярів. Вони найперші, хто їх підтримує та надихає на нові звершення.

У заході взяли участь заступники міського голови Костянтин Морозов, Валерій Ляшок, Юрій Карачевцев, начальник управління освіти Ольга Павлик.

Іван ПАВЛОВ

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *