Антикваріат – до надійних рук

Зараз, коли значна частина моїх співвітчизників з різних причин збідніла, заради виживання «в хід пішли» сімейні реліквії. На цьому ґрунті став активно розвиватися антикварний бізнес. В усіх ЗМІ читаємо оголошення про те, що у вас придбають дідові нагороди, старовинні вироби зі срібла та золота, інші рідкісні речі.

Мені також довелося скористатися послугами скупників антикваріату, бо вкрай потрібні були гроші на лікування та погашення заборгованості за комунальні послуги. Отже, я став дзвонити таким покупцям, а також цікавиться у друзів, у кого найкраще реалізувати цінності. І тут, як в аптеках: на однакові речі – різна ціна. Крім того, мені стали відомі факти шахрайства покупців раритетів. Наприклад, дорогий орден під час торгів підмінюють на такісіньку підробку. Такі ж випадки траплялися з іконами.

Коли я провів, як зараз модно висловлюватися, моніторинг, прийшов до покупця на ім’я Ігнат. Роздивляючись речі, він розповідав про походження кожної з них, у чому її цінність або навпаки, і я зрозумів, що маю справу з професіоналом. Мені було навіть цікаво просто спілкуватися з такою освіченою людиною. Але найбільше мене цікавила, авжеж, вартість принесеного мною «товару». Ігнат називав цифру та аргументував, чому вона саме така, і якщо вона мене не влаштовує, то рекомендував, до кого ще можу звернутися, скажімо, до ломбарду.

Коли я по деяким речам знову провів моніторинг, зрозумів: найоб’єктивніша ціна саме в Ігната. Тому, не жалкуючи часу, пишу цього листа до редакції, щоб підказати знайомим, усім своїм землякам адресу, куди слід звертатися, коли настане необхідність реалізувати рідкісні речі. Телефони Ігната (056) 798-35-66, 098-061-70-11.

Не суперечу, це чистої води реклама. Але прошу редакцію надрукувати листа заради інтересів ваших читачів, таких, як ваш покірний слуга.

Валентин ТИМОФЄЄВ, Новомосковський район

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *