Аліментщики повинні працювати 

Днями відбулася спільна нарада Новомосковського міськрайонного центру зайнятості та Новомосковського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області.

У нараді взяли участь начальник Новомосковського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області Олександр Мироненко, директор Новомосковського міськрайонного центру зайнятості Сергій Кадевич та провідний юрист-консульт Новомосковського міськрайонного центру зайнятості Вадим Андеюк.

Метою зустрічі було обговорення положень Меморандуму про співпрацю між Державною службою зайнятості (Центральним апаратом) та Міністерством юстиції України від 21.01.2019 р. та розроблення плану спільних заходів.

Олександр Мироненко наголосив на важливості співпраці щодо сприяння зайнятості осіб, які мають майнові зобов’язання за рішенням суду, інших органів, зокрема осіб, які мають заборгованість зі сплати аліментів та стосовно яких відкрито виконавче провадження в органах державної виконавчої служби.

Результатом зустрічі стало розроблення та підписання плану спільних заходів щодо реалізації положень Меморандуму між Новомосковським міськрайонним центром зайнятості та Новомосковським міськрайонним відділом державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області.

Директор Новомосковського МРЦЗ Сергій КАДЕВИЧ

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *