Адмінпослуги від німецьких партнерів

Завдяки нашим партнерам з Німеччини, а точніше федеральній компанії GIZ, 13 управлінь соцзахисту населення та сім Центрів надання адмінпослуг Дніпропетровщини змогли поліпшити якість своєї роботи. У цих установах зробили ремонт, встановили нові меблі, і, головне, придбали нову комп’ютерну техніку, без якої в наше століття оперативна й ефективна робота просто неможлива.

– Тільки за офіційними даними, в нашій області майже 80 000 переселенців зі Сходу і Криму, – говорить голова ДніпроОДА Валентин Резніченко. – Підтримувати їх – наше завдання, і в цьому нам допомагають європейські партнери. Німецька федеральна компанія GIZ – одна з найактивніших. Завдяки їй з’явилися нові комп’ютери та меблі в управліннях соцзахисту і ЦНАП.

Німеччина й надалі буде допомагати Дніпропетровської області, відзначили в GIZ. – Пристрій ЦНАП та управлінь соцзахисту – одна зі сфер, яку ми будемо підтримувати й далі, – пообіцяв координатор проекту «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням переселенців» Володимир Гарасюк.

Тетяна СОКОЛОВА

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *