• безробіття?

Аварійний стан аварійних кадрів

На підприємствах Дніпропетровщини зараз спостерігається гострий дефіцит кадрів. Причому, йдеться про цілком звичайні професії. Так, наприклад, в Обленерго вже третій місяць не можуть укомплектувати аварійну бригаду в Покрові, хоча зарплата нараховується 6 тис. грн плюс премії.

Облгаз готовий прийняти до лав своїх співробітників слюсарів, водіїв, майстрів навіть без досвіду роботи. Зарплата також становить 6-7 тис. грн.

Є великий попит на будівельні спеціальності. У зв’язку з чим, безліч вакансій пропонує Управління Капітального Будівництва області.

Також потрібні програмісти, інженери проектів і менеджери з реклами. Менеджерів взагалі готові брати прямо зі студентської лави й навчати з нуля. Роботодавці нарікають, що навіть незважаючи на хороший рівень заробітної плати і адекватні вимоги, знайти потрібних фахівців зараз дуже складно.

Телефони обласного Центру зайнятості при ОДА: 056-745-56-27, 056-744-85-64.

Так само зараз проводять набір співробітників до лав поліції Дніпропетровської області. Інформацію з цього приводу можна отримати за телефонами: (050) 696-29-16, (097) 203-76-29, (056) 756-52-47, або написати на електронну адресу поліцейського управління sovpapdnepr@gmail.com.

Ганна ЛИСЕНКО

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *